מי מאיתנו לא חלמה על פנים חלקות עם גוון צבע אחיד? אחת התופעות היותר מטרידות בעור הפנים שלנו, היא הופעת כתמי פיגמנטציה, הנוצרים בעקבות שינויים הורמונליים, כתוצאה מחשיפה לשמש ועם התבגרות העור. לכתמי הפיגמנטציה השפעה ישירה ושלילית על הדימוי העצמי והביטחון.

איך מעלימים כתמי שמש ופיגמנטציה שהצטברו במהלך השנים, בפנים בגוף ובכפות הידיים? איך משיבים לעור את צבעו ואת המרקם הזוהר זה הזמן להכיר את דוקטור עמי איל.

מכשיר הלייזר החדש 22M הנמצא במרפאתו של דר' עמי איל הוא הפתרון המושלם, היעיל והמהיר ביותר, להיפטר מהכתמים, ולעדן את הקמטים. מכשיר ה- 22M  יעניק לכל אחד מראה חדש, צעיר, ורענן.

צילום: שאטרסטוק

דר' עמי אייל, בוגר לימודי רפואה מאוניברסיטת תל אביב, כירורג מומחה כ-30 שנה מבית החולים איכילוב ובשנים האחרונות עוסק ברפואה אסתטית, טיפולים ייחודים המשלבים טכנולוגיה מתקדמת עם חומרים מהטובים בעולם .

מהו מכשיר ה-22M ?

במרפאה של דר' איל תמצאו את מכשיר הלייזר 22M הדור החדש של מכשירי הלייזר מבית "לומניס" העולמית הידועה באיכות מוצריה. קרן אור עוצמתית ומרוכזת באורך הגל המתאים לצבע הכתם, מתבייתת על המלמין שבכתם ומפוררת אותו. זוהי טכנולוגיה מהפכנית וחדישה המשלבת טכנולוגית IPL ולייזר. ניתן לטפל גם בצלקות אקנה ולהעלים כתמי שמש ופיגמנטציה, ובעיקר ייחודו, בחידוש העור ויצירת קולגן חדש.

המכשיר מאפשר גם פתרונות לטיפול בקמטים, מיצוק ושיפור מרקם העור, בתהליך שאינו כואב, ואינו דורש זמן רב.

קחו לדוגמה טיפול בכפות הידיים. הידיים הן איבר כל כך חשוב וחשוף אלא שעם השנים העור בו הופך רפוי וכתמי השמש מסגירים את גילנו. תהליך הטיפול בכפות הידיים מבוצע בשני שלבים: בשלב הראשון מוסרים הכתמים ע"י מכשיר ה-22M, ולאחר מכן, הזרקות וחומרים מתקדמים למיצוק העור והחלקתו. שילוב שתי טכנולוגיות אלו, מעניק לכפות ידיים מראה צעיר ומושלם.

צילום: יחצ

משך הטיפול במכשיר קצר ביותר, ללא זמן החלמה וללא תופעות לוואי. את הטיפול ניתן לבצע כל השנה אך הרוב יעדיפו לעבור בתקופת החורף כשהשמש פחות חזקה. לתוצאות מושלמות יש לעשות בין 3-6 טיפולים. הטיפול מבוצע עם חומר אלחוש חיצוני .

הקליניקה של דר' עמי איל, בית הרופאים – הברזל 11 רמת החייל תל אביב

טלפון : 1-700-700-258  אתר https://www.amieyal.co.il/